LCD - Led Ekran Değişimi
10.1" -14" - 15" - 15.4" - 15.6" - 16" - Ekranlar Servisimiz Stoklarında. Ekran değişim işlemi servisimizde yaklaşık olarak 20 dk sürmektedir.

 

Notebook Şarj Adaptörü
Tüm Notebook Modellerinin orjinal şarj adaptörüleri servisimiz stoklarında bulunmaktadır. Dilerseniz sipariş etmiş olduğunuz adaptörü adresinize kadar getiriyoruz. Adaptörlerimiz orjinal ve garantilidir.

Notebook Anakart Tamir ve Değişimi
Arızalı anakartlar servisimizde garantili olarak tamir edilmektedir. Profesyonel cihazlar ve deneyimli teknisyenlerimiz ile tüm notebook anakart tamirlerini yapmaktayız.

VGA (Ekran Çipi) Değişim İşlemleri
Bilgisayarın aşırı ısınmasıyla arızaya geçen ekran çiplerinin değişim işlemi çok hassatır. Gerekli techizat ve deneyimli tamirciler olmadan yapılan işlemlerde bilgisayarınız çöp olabilir.

Notebook Klavye Değişimi
Tüm Notebookların orjinal klavyeleri servisimiz stoklarında mevcuttur. Klavye değişimi yaklaşık 20 dk sürmektedir. Klavyelerimiz orjinal ve garantilidir

Şarj Soketi Değişim İşlemi
Voltaj akımı düzensizliğinden, şarj adaptöründen veya yanlış kullanım sonucu bozulabilen şarj soketleri garantili olarak aynı gün değiştirilir.

Notebook Batarya Değişimi
Tüm Notebook Modellerinin orjinal bataryaları servisimiz stoklarında bulunmaktadır. Dilerseniz sipariş etmiş olduğunuz bataryayı adresinize kadar getiriyoruz. Bataryalarımız 6 ay performans ve 1 yıl arıza garantilidir.

Notebook Kasa ve Menteşe Onarımı
Kırılan kasa ve menteşe arızalarınızı garantili ve sağlam bir şekilde onarıyoruz. İstenirse Orjinal Kasa ve Menteşe montajı yapıyoruz

Ram Arızası ve Değişimi
Ram arızalarının tespiti ve notebook ram yükseltme işlemleri kısa sürede ve garantili olarak yapılmaktadır. Ram yükseltme ve sonrasında notebook performans ayarı bizim işimiz

Notebook Fan Tamiri ve Değişimi
Notebook soğutma görevini yerine getiren fan tıkandığı veya arıza yaptığı zaman mutlaka onarılmalı veya değiştirilmelidir. Aksi takdirde daha büyük masraflara yol açmaktadır.

HDD (Harddisk) Değişim İşlemi
Harddiskin bozulması veya depolama kapasitesini arttırlmak istenmesi durumunda HDD değişimi yapılır. Güvenli ve sorunsuz harddisk değişimleri servisimizde aynı gün gerçekleştirilmektedir

Tablet PC Tamiri
Tablet Bilgisayarlar artık hayatımızın her alanında kullandığımız yeni teknoloji ürünleridir. Kullanışlı olmalarının yanı sıra ufak kazalar sonucu hasar görmektedirler. Tüm markaların tablet bilgisayarlarını garantili olarak onarmaktayız.

TEKNİK SERVİS